Про нас

Агентский/Про нас

Хто такі "Agentskiy®"?

Група компаній Agentskiy® - це міжнародне об'єднання компаній із 5 країн світу, які надають сучасні технології оформлення авіа та залізничних квитків для туристичних агентств.

Наша розробка - Multi-BSP Agentskiy® - це програмне рішення, інтегроване в систему бронювання та онлайн платформу, що дозволяє Вашому агентству отримати доступ до тарифів авіакомпанії на той самий рейс у іншій країні. Де цей тариф може бути нижчим, інколи, на декілька сот долларів США. Отже у Ваших руках опиняється потужний засіб або інструмент, що забезпечує Вас додатковим джерелом прибутку.

Бренд Agentskiy®, на відміну від інших учасників ринку - наших конкурентів, позиціонує себе як виключно консолідатор. Це означає, що ми не працюємо із Вашим кінцевим споживачем (фізичною або юридичною особою). Більш того, ми несемо фінансову-правову відповідальність у випадку порушення цього зобов'язання і фіксуємо це у нашій угоді.

Наші продукти

Онлайн платформа

Зручна у використанні web-базована платформа для продажу авіаквитків туристичними агентствами. Легкий старт для компаній любого профілю.

Онлайн платформа
Офлайн співробітництво

Вам надається доступ до GDS Amadeus та/або Galileo, персональний менеджер, який буде допомагати Вам. Окрім цього, Ви матимете змогу виписувати квитки самостійно.

Офлайн співробітництво
Залізничні квитки по Європі, Америці та Азії

Продавайте залізничні квитки в усі куточки світу. Ви отримаєте доступ до всіх основних постачальників, а також нашу підтримку і кооперацію з інших сервісів.

Залізничні квитки
Туризм

Бронювання готелів і додаткових послуг за напрямками (Південно-Східна Азія, острова Індійського океану, Близький Схід, курорти Карибського басейну), бронювання готелів для бізнес-поїздок по Європі, бронювання трансферів в аеропортах та містах всього світу.

Туризм

Контактна інформація

01032, м. Київ, вул. Льва Толстого 25, офіс 43+380 44 339 97 99